KONTAKTUJTE NÁS.

FAQs.

Časté otázky na ktoré sa nás pýtate.

Sme tím slobodných podnikateľov, ktorý bojujú proti plytvaniu vo svete, či už plytvanie zdravím, peniazmi, talentom alebo časom.v každej oblasti prinášame originálne riešenia, ktoré okrem toho že fungujú prinášajú aj radosť.

Máme Know-how ako podnikať bez vstupného kapitálu. Zameriavame sa na pomoc obyčajným ľuďom aj firmám ako maximálne využiť potenciál finančného trhu a neplatiť zbytočne poplatky.

Samozrejme, v našom vzdelávacom systéme myslíme aj na túto možnosť. Veľa schopných ľudí nečaká na úrade práce. Vzdelávanie sa dá prispôsobiť Vašim možnostiam.

Keďže sme začali pôsobiť práve na východnom Slovensku, tu sa sústreďuje aj väčšina našich aktivít. Samozrejme, klientov a spolupracovníkov máme po celom Slovensku, aj v zahraničí.

Ako každá moderná firma aj my umožňujeme prácu z domu, na cestách a samozrejme aj vo firemných priestoroch, ktoré umožňujú sebarozvoj a komunitu ľudí , ktorí sú pripravení pomôcť.

Po zaškolení je možné zapojiť sa do menežerského kurzu, ktorý je zameraný práve na budovanie a vedenie vlastného tímu v ktorejkoľvek časti Slovenska, dokonca aj v zahraničí.

ZAUJALI SME VÁS?
KONTAKTUJTE NÁS.

  • Slovenska 1, 08501 Bardejov
  • Stromová 10, 04001 Košice
  • Tomášikova 6810/58, 08001 Prešov
  • +421 907 983 368
  • info@pasivny-prijem.com