KTO SME.

Sme tím slobodných podnikateľov, ktorí bojujú proti plytvaniu vo svete, či už je plytvanie zdravím, peniazmi, talentom, alebo časom.
V každej oblasti prinášame originálne riešenia, ktoré okrem toho že fungujú prinášajú radosť. Na trhu pôsobíme viac ako 15 rokov a mame know-how, ktoré prináša úspech.
Každý jednotlivec ma priestor na osobný rozvoj a kariérny rast, takto vytvárame tím vedomých ludi, ktorí si žijú vlastne sny a pomáhajú plniť sny aj dalším ľudom.

So správnymi ľudmi a vo vhodnom prostredí sú aj tvoje najodvážnejšie sny splniteľné. Ak maš v živote veľké sny, toto je cesta ako si ich splniť.

NÁŠ TÍM

FRANTIŠEK
FRANTIŠEKOkresný Vedúci
Podnikám už viac ako 15 rokov a na začiatku ma oslovila myšlienka vlastného podnikania bez vstupného kapitálu.

Túto myšlienku posúvame ďalej a budujeme tím šikovných ľudí ktorí chcú viac a nestačí im priemer.

JANKA
JANKAObchodný Vedúci
Verím, že každému aspoň raz v živote zaklope na dvere príležitosť a ja som sa rozhodla využiť ju. Dostala som príležitosť vybudovať si firmu bez vstupného kapitálu.

Páči sa mi byť paňou svojho času a meniť život sebe a ľuďom okolo seba.

JANO
JANOObchodný Vedúci
Môj pestrý životný príbeh ma po mnohých pokusoch a omyloch spojil s touto spoločnosťou, ktorá zmenila môj pohľad na úspech a šťastie.

Pochopil som, čo znamená seba-rozvoj, upevnil si zdravie a začal som si plniť sny o ktorých som sa predtým ani neodvážil snívať.

Martina
Martina
Spolupracovať som začala z dôvodu, aby som robila prácu ktorá má napĺňa a má zmysel ako pre mňa, tak aj pre ľudí v mojom okolí. Zmyslom je moja rodina a vzdelávanie o finančnej gramotnosti je plus pre môj život, ako aj pre ľudí ktorých viem osloviť.
Peter
Peter
Začal som preto, lebo som dostal možnosť podnikať bez vstupného kapitálu s úžasným školiacim systémom, ktorý učí ľudí podnikať. Do budúcnosti budujem vlastnú firmu s kolegami, ktorých si sám vyberiem do spolupráce a dám im možnosť zmeniť si vlastný život a dosiahnuť svoje sny a to za pomoci vedenia. Rád spoznávam ľudí, ktorí si idú za svojim cieľom.
Peter
Peter
Človek v živote neustále naráža na mantinely a skúša, kde sa bude cítiť ako ryba vo vode.​​​​​​​​Na začiatku mojej cesty bola zvedavosť a túžba byť nápomocný aj druhým ľuďom. Očakávam, že sa mi podarí nadšenie a ochotu pre dobrú vec pretaviť do zdarného cieľa.
Patrik
Patrik
Rád pomáham druhým. Šetrím Vám zdravie čas a peniaze. Konečne mám zodpovedanú moju životnú otázku na ktorú odpoveď je : Áno vydržím tu pracovať do dôchodku.
Ingrida
Ingrida
Zaujala ma filozofia firmy a možnosť vytvorenia vlastnej kancelárie. Veľká výhoda je pružná pracovná doba. Vytváram vlastný tím, ktorý pomôže viacerým ľuďom a prinesie mi to pasívny príjem.
Lucia
Lucia
Pomáham ľuďom dosiahnuť finančnú slobodu, aby si mohli plniť svoje sny. Pomáha mi v tom skvelý tím ľudí ktorých mám okolo seba, či už po pracovnej, ale aj osobnej stránke.
Lukáš
Lukáš
Moje meno je Lukáš Roguľa a do firmy som prišiel v roku 2019. Vždy som chcel v živote skĺbiť prácu čo ma baví s rodinou a voľným časom. To sa mi v tejto firme plní. Naučil som sa systém práce a ako postupnými krokmi podnikať a viesť vlastný tím ľudí.
Martin
Martin
V spoločnosti som už od roku 2015, kde ma zaujala možnosť podnikania. Mojou víziou je vytvoriť tím ľudí, ktorí budú denno denne pomáhať ľuďom plniť ich ciele . Ak máš rovnaké hodnoty, si na správnom mieste

ZAUJALI SME VÁS?

KONTAKTUJTE NÁS.

Kontaktujte nás
Kliknutím sem